Jak zbudować dobry zespół UX | Webinar UX-PM Case Studies

Webinary
zdjęcie zespołu pracującego nad projektem

„Jak zbudować dobry zespół UX” to trzeci webinar z serii UX-PM Case Studies.

Tym razem Szeran Millo miał przyjemność poprowadzić rozmowę na temat praktyk stosowanych przy poszukiwaniu pracowników. W tej odsłonie poznaliśmy perspektywę dwóch osób zaangażowanych w rekrutacje, z dwóch różnych stanowisk i dwóch różnych firm. Jeśli jeszcze nie wiesz, na co zwracać uwagę jako lider zespołu, albo na co się przygotować szukając pracy – koniecznie obejrzyj nagranie z  sierpniowego webinaru.

Prelegenci:

  • Agnieszka Mozol, UX Team Leader w Allegro
  • Zuzanna Kaczmarek, Employee Experience Manager w Symetrii
  • Szeran Millo, Managing Director w Symetrii

Szeran Millo

Managing Director, Symetria UX

15 lat doświadczenia w branży UX. Początkowo w planowaniu kampanii internetowych, tworzeniu kreacji reklamowych, realizacji badań usability, projektowaniu UX. Obecnie zarządza pracą agencji Symetria oraz aktywnie współtworzy strategię marki i wspiera rozwój nowych obszarów działalności. Pracował dla marek takich jak Orange, T-Mobile, Mastercard, Link4, Santander Bank Polska. Trener certyfikatu UX-PM, wykładowca na uczelniach Wyższe Szkoły Bankowe.

Podobne artykuły

zdjęcie osób w biurze, które dyskutują i pracują na tablecie

Jak UX zmienia podejście do pracy? | Webinar UX-PM Case Studies

W jaki sposób komunikować interesariuszom potrzebę zaangażowania użytkowników w projekt? Kogo szukają firmy o wysokiej dojrzałości UX? To tylko kilka pytań i wątpliwości z którymi się spotykamy, dlatego postanowiliśmy je zebrać i podzielić się naszą perspektywą w formie webinaru.
10 września, 2021 · 1 min czytania