Dla firm

Poznaj ofertę

Dla kogo organizujemy
sesje zamknięte?

• Dla zespołów produktowych, które pracują na różnych punktach styku z klientem
  • Dla osób, które chcą lepiej zrozumieć swoją rolę w procesie kreowania doświadczeń użytkowników.
  • Dla tych, którzy chcą zyskać nowe spojrzenie na procesy w ich organizacji.

co zyska twój zespół dzięki udziałowi

Metody i narzędzia

• Pozna proces projektowania w oparciu o normę ISO,
  • Otrzyma innowacyjne narzędzia, które pomogą planować, realizować i badać projekty,
  • Weźmie udział w warsztatach, które pomagają generować nowe pomysły i rozwiązania.

Komunikacja

• Pozna sposoby przedstawiania swoich koncepcji różnym interesariuszom,
  • Poprawi komunikację w zespole na poszczególnych etapach projektów,
  • Zrozumie, jak rozmawiać z innymi departamentami w firmie.

• Wyprzedzi konkurencję – klienci chętniej będą korzystać z Waszych rozwiązań,
  • Zoptymalizuje koszty marketingu – klienci sami będą Was polecać znajomym,
  • Zwiększy efektywność – uczestnicy poznają skuteczne sposoby na poprawę kultury pracy.

Sesja zamknięta

Krok po kroku

Opowiedz nam o Twoich potrzebach

Jaki jest Twój zespół? Pracujecie zwinnie, klasycznie, może macie własną metodykę pracy? Opowiedz nam o Waszej organizacji i o świadomości UX. Dobierzemy odpowiedni poziom szkolenia dla Twojego zespołu.

Wybierz termin i miejsce szkolenia

Wspólnie ustalimy odpowiedni termin i formułę szkolenia – działamy zdalnie i stacjonarnie na terenie całej Polski. Możemy przyjechać do Ciebie, Ty możesz przyjechać do nas, możemy się spotkać na Zoomie i w wirtualnej przestrzeni.

Rozpocznij nowy rozdział w historii Twojej organizacji

Zacznij wdrażać narzędzia ze szkolenia w codziennej pracy. Obserwuj efekty i twórz nową jakość w swoim otoczeniu.

Kogo szkoliliśmy

logo ING

Seria szkoleń UX-PM w latach 2016-2017

„Niniejszym informujemy, że firma Symetria UX Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (60-749) przy ulicy Wyspiańskiego 10/3 od 2012 roku współpracuje z ING Bankiem Śląskim S.A. w zakresie projektów związanych z UX. Firma ta między innymi:

– prowadziła szkolenia dla pracowników banku z zakresu UX

– przeprowadzała szereg badań z użytkownikami (testy użyteczności, benchmarki, badania jakościowe) oraz analiz, których wyniki przyczyniły się do rozwoju serwisów banku, w tym nowego systemu transakcyjnego „Moje ING”, w którym firma Symetria odgrywa znaczącą rolę jako dostawca specjalistycznej wiedzy potrzebnej do budowania tego systemu.

Firma Symetria wywiązuje się z umowy z Bankiem terminowo i z należytą starannością. Jej pracownicy wykazują się dużą kreatywnością i niestandardowym podejściem do prowadzonych projektów, jednocześnie zachowując pełen profesjonalizm, co pozwala zarekomendować Symetrię, jako solidnego partnera biznesowego i dostawcę profesjonalnych usług.”

Wojciech Marchwicki,

Dyrektor Departamentu Zakupów

logo Ministerstwa Finansów

Seria szkoleń UX w listopadzie 2020 roku

„Szkolenia obejmowały szerokie spektrum zagadnień z zakresu UX. Szkolenia zostały wykonane należycie, z zachowaniem zasad profesjonalizmu i były bardzo wysoko ocenione przez uczestników szkoleń – średnia ocen ze szkoleń wyniosła 4,84 w skali 1-5.

Wysokie oceny potwierdzają zarówno szeroką wiedzę trenerów z zakresu UX oraz umiejętność metodycznego jej przekazywania, jak również umiejętność dzielenia się bogatym doświadczeniem ze zrealizowanych w obszarze UX projektów.”

Grzegorz Kozłowski,

Dyrektor Departamentu Ceł

Potrzebujesz szkolenia dla swojego zespołu?

Zostaw nam swoje namiary, odezwiemy się do Ciebie

Przechodząc dalej, wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Symetria UX sp. z o.o. dla potrzeb kontaktu w sprawie oferowanych usług. Polityka prywatności

Wiadomość została wysłana. Dziękujemy!
Wiadomość nie została wysłana.