Postaw na swoją markę osobistą

UX-PM nie musi kończyć się na otrzymaniu certyfikatu. Teraz jesteś częścią międzynarodowej społeczności absolwentów — zainspiruj innych!

Udostępniam certyfikat

Dlaczego zdobycie certyfikatu UX-PM to dobra okazja do odświeżenia profilu na LinkedIn?

IconIconIcon

Zbudujesz swój wizerunek wśród sieci kontaktów.

Marka osobista to ważny element Twojej kariery.

To nie tylko certyfikowane szkolenie, ale też międzynarodowa społeczność.

Wykorzystasz w pełni potencjał UX-PM.

Nowo zyskana UXowa perspektywa pozwoli Ci na wymianę myśli i doświadczeń na jej temat oraz otworzy drogę do zyskania nowych kontaktów.

Stworzysz przestrzeń do dyskusji

Wojciech Chojnacki

Strategy Director, Symetria UX

Zobacz, jak to działa — zainspiruj się społecznością UX-PM

Udostępniam certyfikat

Podziel się informacją o swoim certyfikacie i dołącz do grona absolwentów, którzy już się w ten sposób wyróżnili!

Wybierz jeden z 3 tekstów

Icon

Trzy dni, żeby zmienić perspektywę na UXową dzięki @UX-PM Polska! Z przyjemnością dzielę się informacją o ukończeniu certyfikowanego szkolenia, które porządkuje wiedzę i pozwala wykorzystać ją od razu w kolejnych wyzwaniach zawodowych - mam nadzieję, że będzie do tego okazja!

Kolejny krok w kierunku usprawnienia procesów projektowych za mną. Trzydniowe szkolenie @UX-PM Polska to nie tylko wiedza gotowa do wykorzystania w praktyce, ale także doskonała okazja do poszerzenia dotychczasowej perspektywy. Mi się to udało i z przyjemnością dzielę się zdobytym certyfikatem!

Trzydniowe szkolenie @UX-PM Polska za mną i z przyjemnością dzielę się zdobytym certyfikatem. Warto poznawać narzędzia, które ułatwiają codzienną pracę, a przy tym poszerzać horyzonty!

Pamiętaj, aby załączyć elektroniczny certyfikat i oznaczyć @UX-PM Polska

Kopiuję
Icon

Wklej tekst wraz z certyfikatem