Postaw na markę osobistą

UX-PM nie musi kończyć się na otrzymaniu certyfikatu. Teraz jesteś częścią międzynarodowej społeczności absolwentów — zainspiruj innych!

Udostępniam certyfikat

Dlaczego zdobycie certyfikatu UX-PM to dobra okazja do odświeżenia profilu na LinkedIn?

Zbudujesz swój wizerunek wśród sieci kontaktów.

Marka osobista to ważny element Twojej kariery.

To nie tylko certyfikowane szkolenie, ale też międzynarodowa społeczność.

Wykorzystasz w pełni potencjał UX-PM.

Nowo zyskana UXowa perspektywa pozwoli Ci na wymianę myśli i doświadczeń na jej temat oraz otworzy drogę do zyskania nowych kontaktów.

Stworzysz przestrzeń do dyskusji

Wojciech Chojnacki

Strategy Director, Symetria UX

Zobacz, jak to działa — zainspiruj się społecznością UX-PM

Udostępniam certyfikat

Podziel się informacją o swoim certyfikacie i dołącz do grona absolwentów, którzy już się w ten sposób wyróżnili!

Wybierz jeden z 3 tekstów

Trzy dni, żeby zmienić perspektywę na UXową dzięki @UX-PM Polska! Z przyjemnością dzielę się informacją o ukończeniu certyfikowanego szkolenia, które porządkuje wiedzę i pozwala wykorzystać ją od razu w kolejnych wyzwaniach zawodowych - mam nadzieję, że będzie do tego okazja!

Kolejny krok w kierunku usprawnienia procesów projektowych za mną. Trzydniowe szkolenie @UX-PM Polska to nie tylko wiedza gotowa do wykorzystania w praktyce, ale także doskonała okazja do poszerzenia dotychczasowej perspektywy. Mi się to udało i z przyjemnością dzielę się zdobytym certyfikatem!

Pamiętaj, aby załączyć elektroniczny certyfikat i oznaczyć @UX-PM Polska

Kopiuję

Trzydniowe szkolenie @UX-PM Polska za mną i z przyjemnością dzielę się zdobytym certyfikatem. Warto poznawać narzędzia, które ułatwiają codzienną pracę, a przy tym poszerzać horyzonty!

Wklej tekst wraz z certyfikatem